tren
Boyner Grup
Home Bize Katılın Boyner Grup Temel Değerleri

Hissedarlarımız, tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte bizi biz yapan, diğerlerinden ayıran özelliklerimizi belirledik. DNA’larımıza işlemiş yedi temel değer Boyner Grup çalışanlarına yol gösterir ve iş yapış şeklimizi belirler.

Biz, müşteri mutluluğunu esas alırız. Her zaman müşteriye beklentisinin üzerinde ürün sunmaya, hizmet etmeye odaklıyız. Her davranışımızda müşteriye önemini hissettirmeye çalışırız. Müşteri benden ne ister? Sorusunu her gün kendimize sormak alışkanlık halindedir.

Biz, yaratıcılıkta sınırları zorlarız. Sürekli daha yaratıcı olmanın yollarını ararız. Yaratıcı olma tekniklerini öğrenir, denenmemiş, henüz yapılmamış olanları ararız. Yeni fikirlerin doğması için gereken ortamları yaratırız, her zaman ‘neden olmasın?’ deriz. Yaratıcılığımızın esin kaynağı müşterilerimizdir.

Biz her zaman cesur davranırız. Hızlı karar veririz, gerektiğinde esnek davranırız, değişime her zaman olumlu yaklaşırız, gelişmeyi destekleriz. Cesur tavrımız ve tutumumuz ile ekip arkadaşlarımızı da cesaretlendiririz.

Biz, daima tutkuluyuz. İstekle çalışırız. Sadece kendimiz için değil, çalışma arkadaşlarımıza da motive eden ilham veren ortamlar oluşturmaya çalışırız. Her zaman olumlu tutum sahibiyizdir ve bunu ekibimize de yansıtırız. Hedeflerimize odaklı, coşkuyla, keyifle çalışırız.

Biz, sürekli öğreniriz. Kendi alanımızda bilgilerimizi sürekli taze tutarız, kendimizi ve bilgilerimizi güncelleriz. Kendimizi yetiştiririz. Hem öğreniriz hem öğretiriz. Bir çok kaynaktan beslenerek uzun ve kısa vade de hedef ve yön belirleriz. Sürekli öğrenme özelliğimiz bizi ileri görüşlü kılar.

Biz, sorumluluk sahibiyiz. Topluma katkı sağlarız ve sağlanan diğer katkılara destek oluruz. Hem iyi bir çalışan hem iyi bir insan hem de iyi bir vatandaş olmaya çalışırız. Ekip arkadaşlarımıza, müşterilerimize, topluma karşı etik ve şeffaf tutum sergileriz. Davranışlarımız ve işimiz için her zaman ekonomik, sosyal, çevre gibi alanlarda titiz ve farkındalık sahibiyiz.

Biz, büyük bir ailenin parçasıyız. Daima iyi bir aile gibi, karşılıklı güven, saygı, katılım, adalet ve işbirliği ilkelerine önem veririz. Tüm Boyner Grup çalışanlarının performansları dışında hiçbir konuda farklılıklarını gözetmeyiz. Ailemizden herkesin çalışmasına, yükselmesine, gelişmesine sürekli olarak fırsat veririz. Grup içinde ailenin güvenirliğini, sıcaklığını, keyfini yaşamaya ve yaşatmaya çalışırız.

Yorumlarınız: