tren
Boyner Grup
Home Anasayfa Network-243 Metre Yükseklikte Adrenalin Dolu Moda Çekimi

Malatya’nın 65 Milyon Yıllık Levent Vadisi’nde Cesur Moda Çekimi

 NetWork’ün Sonbahar / Kış 2017-18 koleksiyon çekimleri; oluşumu 65 milyon yıl öncesine dayanan 20 kilometrelik Malatya Levent Kanyonu’nda, 243 metre yükseklikte 50 kişilik ekip ile gerçekleştirildi. İki tepeyi birbirine bağlayan 120 metre uzunluğunda vadinin bir ucundan diğer ucuna bağlanan 2,5 cm kalınlığında bir ipin üzerinde yürüyerek gerçekleştirilen, sezon çekiminde, dünyanın en cesur ve başarılı sporcuları hem yürüdü hem de görsel şov sergiledi.

Metrelerce yükseklikte iki dağ arasına gerilmiş bir ip ve o ipin üzerinde yürüyen korkusuz insanların  sergilediği bu sporun adı Highlining. Türkçe de kısaltılmış bir adı bulunmayan highlining, sadece metrelerce yüksekte dağlara gerilmiş ipte yürümek olarak geçiyor. NetWork’ün Sonbahar / Kış 2017-18 koleksiyon çekimlerinin yapıldığı ülkenin kültürel mirası Malatya’nın Akçadağ ilçesindeki Levent Vadisi, highlining sporunu sergilemek için yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağında yer alıyor. Kanyon, uluslararası doğa festivallerine, dağcılık, trekking, bisiklet turları, doğa yürüyüşleri gibi pek çok spora da ev sahipliği yapıyor.

NetWork’ün her sezon müşterilerine sunduğu cesaret ve özgürlükle bütünleşen hikayeler zinciri, bu sezon yine kalıpların dışına çıkarak adrenalin dolu bir çekim ile devam etti. 3 gün süren çekimlerde bu sporun dünyadan öncü iki temsilcisi Rafael Bridi ve Magdalena Preimesberger ile çalışıldı.

Cesaret, özgürlük ve doğadan ilham alan NetWork Sonbahar / Kış 2017-18  kadın-erkek koleksiyonunda, feminen ve maskülen silüetlerin ustalıkla bir araya getirildiği parçalar öne çıkıyor. İddianın cesaretle harmanlandığı tasarımlarda kusursuz formlar, modern kesimler cesur tarafı temsil ederken etnik desenler ve tüm dikkatleri üzerine çeken işlemeler gösterişli tarafa sesleniyor.

Yorumlarınız: