tren
Boyner Grup
Home Anasayfa NetWork ve Swarovski’den Yılın En Işıltılı İşbirliği!

NetWork’ün sofistike çizgisi ve kalitesinin Swarovski taşlarının ışıltısıyla buluştuğu özel koleksiyonda gömlek, denim ve trikolar başrolü üstleniyor. Ayrıca Elif Cığızoğlu’nun 5.800 adet Swarovski kristali kullanarak tasarladığı haute-couture elbise İstinyePark NetWork mağazasının vitrinini süslüyor.

Gardırobunuza parıltı katacak parçaların yanı sıra kadife bot ve clutch’lar da aksesuarları birer arzu nesnesine dönüştürüyor.

Yılbaşı için sıra dışı bir hediye seçeneği oluşturan ve sınırlı sayıda üretilen ‘NetWork&Swarovski Özel Koleksiyonu’ nun yanı sıra Swarovski markalı ürünler de seçili mağazalarda yerini aldı. Keşfetmeye davetlisiniz!

Elif Cığızoğlu İmzalı ‘Kristal’ Elbise

NetWork’ün kreatif direktörü ünlü tasarımcı Elif Cığızoğlu’nun, Swarovski ve NetWork işbirliğini taçlandıran tasarımı ise görülmeye değer. Cığızoğlu’nun tam 5.800 adet kristal kullanarak hazırladığı ‘haute-couture’ elbise, iki parçadan oluşuyor. Tamamı kristallerle kaplı üstü, ipek kumaş ve kristal detaylı, ipek kadife etek tamamlıyor. ‘Haute-Couture’ tasarım NetWork’ün İstinyePark mağazasında özel olarak hazırlanan vitrinde sergilenmeye başladı.

www.network.com.tr
www.instagram.com/networkonline
www.facebook.com/Network
www.twitter.com/NetWorkTROnline

Yorumlarınız: