tren
Boyner Grup
Home Anasayfa Türkiye’nin En Sevilen App’i Hopi

Alışverişin app’i Hopi, bu yıl 10.’su gerçekleştirilen Lovemarks araştırmasında ‘’Hayatı Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar’’ kategorisinde en sevilen marka seçildi. Tüketicinin kalbini fetheden alışverişin mobil icadı Hopi, üyelerine 360 derece alışveriş deneyimi sunuyor. Kullanıldıkça akıllanan, üyelerini tanıyarak onlara özel, kampanya ve tekliflerle kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan Hopi’nin 115 üye markası ve 5.2 milyon üyesi bulunuyor.

 

MediaCat ve Ipsos iş birliği ile gerçekleştirilen ve her yıl Türk tüketicisinin kalbinde yer eden markaları belirleyen ‘’Lovemarks 2017” araştırmasında Hopi, Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yerini aldı. Güçlü bir CRM altyapısı ve Big Data yönetimi ile üyelerine kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan Hopi, online anket üzerinden gerçekleştirilen araştırmada ‘’Hayatı Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar’’ kategorisinde birinci oldu.

 

Perakende sektörünü “Paracık” isimli ödül puan sistemiyle tanıştıran Hopi, Paracıkların katlanarak kullanılmasıyla da üyelerinin alım gücünü arttırıyor. Üyelerinin markalarda bıraktığı izlere bakarak markalar ile tüketiciler arasındaki duygusal bağı artırıyor ve doğru zamanda, doğru ürün ve doğru tekliflerle birebir etkileşimde olmalarını sağlıyor. Hopi’nin; hazır giyimden ayakkabıya, yeme- içmeden akaryakıta, teknolojiden mücevhere, kişisel bakımdan bebek-çocuk ürünlerine, marketten eğlenceye, havayolu ulaşımından otel rezervasyonuna, kargodan kuru temizlemeye, güvenlikten dijital ve mobil oyuna kadar farklı alanlarda hizmet veren 115 markası Hopililere tek bir app üzerinden her ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyor.

 

Her geçen gün kendini geliştiren Hopi, cüzdan taşımadan ödeme yapma kolaylığı sunan mobil ödeme, beğenilen ürünün fotoğrafını çekerek o ürünü bulabilme, uygulama üzerinden rezervasyon yapabilme, arkadaşına Paracık yollayabilmek gibi özellikleriyle kişisel yaşam asistanı olmayı hedefliyor.

Yorumlarınız: