Boyner Grup’ta Sürdürülebilirlik

BOYNER GRUP GÖNÜLLÜLERİ

İyilik bizim için hiç bitmeyen bir maraton. Gönüllülüğe tutkulu takımımız, topluma ve çevreye dokunan projelerle yaşamları iyileştirmeye devam ediyor.

Oyuncak Kardeşliği
01

Oyuncak Kardeşliği

Bir çocuğun gülüşünden daha iyi hissettiren ne olabilir ki? Boyner Grup Gönüllüleri, Ümit Kavak’ın instagram hesabından başlattığı “Oyuncak Kardeşliği” hareketiyle 2018 yılında tanıştı ve düzenlediği kampanyalarla binlerce çocuğun mutluluğuna ortak oldu.
Boyner Grup Gönüllüleri, 2018 yılının 23 Nisan’ında “Çocuk Haklı Oyuncak Hakkı” diyerek 2 bin çocuğa oyuncak bağışı sağladı. 5 Eylül Dünya Hayırseverlik Günü’ndeki kampanyası ile 870 çocuğu okul ihtiyaçlarına kavuşturdu. Yeni yılda Mardin ili köylerinde başlattığı kampanya 700’ü aşkın çocuğun bot, mont, kıyafet ve oyuncak ihtiyacına cevap oldu..
Gönüllülerimiz “Oyuncak Kardeşliği” ortaklığı ile 2019 yılı 23 Nisan’ında da Mardin Ceylanpınar’daki çocuklara oyuncaklar gönderdi. 2020’de yine binlerce oyuncak Kurban Bayramı için çocuklara ulaştırıldı.
Bir Avuç Umut
02

Bir Avuç Umut

Yaşam patili dostlarımızla anlamlı. Gönüllülerimiz 2015 yılında başlattığı “Besliyoruz” projesinden bu yana sokak hayvanlarının beslenme, barınma ve tedavi ihtiyaçlarını üstleniyor.
2016’da kurduğumuz Maslak Veteriner Kliniği binlerce sokak hayvanının tedavisine katkı sağladı. Aynı dönem BANVİT, DARDANEL, GÖKTÜRK PATİ EVİ ile iş birliğimiz de devam etti. Boyner Grup Gönüllüleri bugün hala sokak hayvanlarının ihtiyaçları için almayı sürdürüyor.
İyiliğe Adım Adım
03

İyiliğe Adım Adım

İyilik denince durmak yok! Boyner Grup Gönüllüleri 2016 yılında TOHUM OTİZM için 2019’da ise SosyalBen Vakfı için VODAFONE İstanbul Maratonu’ndaydı. 2018 yılında 50 gönüllüden oluşan bir takımla LÖSEV için hem kaynak hem de farkındalık yarattı. Gönüllerimiz sosyal fayda için adımlarını hızlandırmaya devam ediyor.
Cinsiyetçiliğe Bir Gol de Bizden!
04

Cinsiyetçiliğe Bir Gol de Bizden!

“Sporun cinsiyeti olmaz!” diyen Boyner Grup Gönüllüleri 2016 yılında ‘Kızlar Sahada’ hareketine katıldı. Attığı gollerle yeşil sahalarda cinsiyet eşitliğini savunurken onlarca sivil toplum kuruluşuna da destek sağladı.
Özgürlük Hayali OIan Çocuklara Hediye!
05

Özgürlük Hayali OIan Çocuklara Hediye!

Boyner Grup Gönüllüleri çocuklar için yine iş başında. Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı ortaklığında başlatılan kampanya cezaevinde büyümek zorunda kalan 0-6 yaş arasındaki çocuklara neşe oldu! Mağaza ekiplerimizin hazırladığı 2123 kıyafet, 4 büyük koli dolusu oyuncak ve hikâye kitabı çocuklara gönderildi. Onlar hediyelerine, biz iyiliğe kavuştuk!
 Gönülden İşaret
06

Gönülden İşaret

Farklılıklarımız bizi birleştiren bir güç. Tek yapmamız gereken engelleri kaldırmak. Bunun için, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü desteğiyle “Gönülden İşaret” projesini başlattık.
“Gönülden işaret” ile çalışanlarımızın işaret dili öğrenmesini sağlıyoruz. Amacımız aramızdaki sevgi bağını daha da güçlendirmek. Her geçen gün “Koşulsuz müşteri mutluluğu” hedefine bir adım daha yaklaşıyoruz.

Diğer Sürdürülebilirlik Konuları

İŞ YERİNDE DEMOKRASİ

Farklılıklarımızla Birlikteyiz

Her insan benzersiz bir karaktere sahip. Boyner Grup’ta her sesin, her kimliğin temsil edildiği ortak bir kültürü paylaşıyoruz.

GÜNCEL

Bizden Haberler

Follow @boyner_grup