Hayalin Gerçeğe Dönüştüğü Yer

Fark yaratmaya önce kendimizden başlıyoruz. Ailemizin 8 binden fazla üyesini hayallerine kavuştururken milyonlarca kişinin yaşamına iyilikle dokunuyoruz.

KARİYER

KARİYER

Her insanın sıra dışı bir potansiyeli var. Bunu açığa çıkartmak için şeffaf, açık ve katılımcı iş ortamları gerekiyor. Boyner Grup’ta yaşam bu ilkeler üzerine kurulu. Farlılıklarımız en büyük zenginliğimiz. Yaratıcı fikirlerin tekdüzelikten uzak, özgür ve adil bir paylaşımdan doğduğunu her gün yeniden deneyimliyoruz. Cesaret ve tutku bizim için ayrılmaz bir bütün. Merak eden, soru soran, fikirlerini açıkça ifade eden herkes yaratıcı ekibimizin bir parçası. Aynı zamanda “İş Yerinde Demokrasi” kültürünü yaşayıp yaşatacak olanlar da.

ÇALIŞMA ORTAMIMIZ

  • Çalışan Mutluluğu
  • İş Yerinde Demokrasi
  • Boyner Grup’ta Gelişim
  • Kurum İçi Girişimcilik

Cesur, Dinamik, Coşkulu

Cesur, Dinamik, Coşkulu

Mutluluk, müşterilerimizde olduğu kadar çalışanlarımızda da görmek istediğimiz şey. Bunu nasıl sağlayacağımızı biliyoruz: Güveni ve motivasyonu geliştirerek. Grubumuzun tüm üyeleri mutlu hissettiğinde kendimizi tam ve eksiksiz hissederiz.

DEĞERLERİMİZ

İşimizden önce değerlerimiz var

Müşteri Mutluluğunu Esas Alırız

Müşterinin beklentisinin üzerinde yaratıcı ürün, hizmet ve deneyim sunmaya odaklı olmak; müşteriye dokunan her noktada, o noktanın fonksiyonu doğrultusunda gelişim sağlamak; her davranışında müşteriye önemini ve önceliğini hissettirmek bizim için esastır.

Yaratıcıyız

Yaratıcı çözümler ve yaklaşımlar keşfetme ve uygulama yeteneği; denenmemiş, yapılmamış olanları düşünüp uygulamak; iş yapış tarzını sürekli değerlendirip geliştirmek; yönetilen ekipte yeni fikirlerin doğmasını desteklemek; “Neden olmasın?” diye sorabilmek bizim en önemli özelliğimiz. Yenilikçiliğimizin esin kaynağı ise müşterilerimiz.

Cesuruz

Hızlı karar verebilmek, gerektiğinde esnek davranabilmek; değişime olumlu yaklaşmak ve desteklemek; koşullar gerektirdiğinde zaman kaybetmeden değişmek, değiştirmek bizi biz yapan değerlerimiz arasında.

Tutkuluyuz

İstekle çalışmak, işinin liderliğini yapmak; ekibi için motive edici, ilham veren ortamları yaratmak; olumlu tutum sahibi olmak ve ekibine yansıtmak; hedeflerine odaklanmak, coşkuyla ve keyifli çalışmak, Boyner Grup çalışanlarının temel özelliği.

Sürekli Öğreniriz

Sürekli öğrenmek, kendi uzmanlık bilgilerini sürekli güncel tutmak ve diğerlerini geliştirmek ve yetiştirmek; öğrenmenin yanında öğretebilmek; çeşitli kaynaklardan bilgi edinerek işlerin ne yöne gidebileceği konusunda vizyon yaratmak; işinin, ekibinin ve kendinin daha verimli olmasını sağlamak, Boyner Grup çalışanlarının olmazsa olmazı.

Sorumluluk Sahibiyiz

Topluma katkı sağlamak, katkı sağlamaya destek olmak; ekip arkadaşlarına, iş ortaklarına, müşterilerine ve topluma yönelik etik, şeffaf, hesap verebilir ve sürdürülebilir bir yaklaşımla “İyi insan, iyi çalışan, iyi vatandaş” olmak; davranışlarının ve eylemlerinin sosyal, ekonomik ve çevresel sorumluluklarının farkında olarak işini yürütmek, Boyner Grup çalışanının vazgeçilmezi.

Büyük Bir Aileyiz

Daima iyi bir aile gibi karşılıklı güven, saygı, katılım, adalet ve iş birliği esasıyla çalışmak; tüm Boyner Grup çalışanlarının performansları dışında herhangi bir farklılık gözetilmeden çalışmasına, yükselmesine, gelişmesine sürekli olarak fırsat vermek; ailenin güvenilirliğini, sıcaklığını, keyfini yaşamak ve yaşatmak bizim için büyük önem taşıyor.

6

Grup Şirketi

250

Mağaza

8000

Çalışan

50

Özel Marka

B

O

Y

N

E

R

Kurum Kültürü ve Yaşam

Kurum Kültürü ve Yaşam

Boyner Grup'lu Olmak İçin Ekibimize Katıl

Boyner’de yönetim ve çalışma anlayışı; şeffaflık, açıklık, katılımcılık, yasal olan tüm sorumluluklarını yerine getirme ve topluma karşı sorumlu olma ilkelerine dayanıyor.

GÜNCEL

Bizden Haberler

Follow @boyner_grup