Boyner Grup’ta Sürdürülebilirlik

DEĞER ZİNCİRİ

Kendimizi sorgulamak başarımızın anahtarı. Çevresel, sosyal ve ekonomik değer yaratırken sorduğumuz soru hep aynı: Bunu nasıl sürdürülebilir kılarız?

Sürdürülebilir Tedarik Zinciri
01

Sürdürülebilir Tedarik Zinciri

Değer üretmek kadar ürettiğimiz değeri sürdürmek de önceliğimiz. Bunun için her zaman uzun vadeli düşünüyoruz. Planlı, kararlı adımlarımızla iki ana hedefe yürüyoruz. İlki, işimizi sürdürülebilir kılmak. Diğeri ise çevresel, sosyal ve ekonomik etkilerimizi iyileştirmek.
Sosyal Uygunluk
02

Sosyal Uygunluk

Güven ve huzur içinde bir çalışma ortamı, bizim için gerçeğin ta kendisi. Çalışan haklarından iş güvenliğine, tıbbi hizmetlerden üretim ve dağıtıma kadar her aşamamız denetime tâbi. Düzenli kontroller ve yasal standartlar çerçevesinde sürekli olarak raporlanıyor.Güven ve huzur içinde bir çalışma ortamı, bizim için gerçeğin ta kendisi. Çalışan haklarından iş güvenliğine, tıbbi hizmetlerden üretim ve dağıtıma kadar her aşamamız denetime tâbi. Düzenli kontroller ve yasal standartlar çerçevesinde sürekli olarak raporlanıyor.

Diğer Sürdürülebilirlik Konuları

İŞ YERİNDE DEMOKRASİ

Farklılıklarımızla Birlikteyiz

Her insan benzersiz bir karaktere sahip. Boyner Grup’ta her sesin, her kimliğin temsil edildiği ortak bir kültürü paylaşıyoruz.

GÜNCEL

Bizden Haberler

Follow @boyner_grup