Modern Erkeğin Markası Altınyıldız Classics’den Zamansız Bir Koleksiyon

İş hayatında şıklığı ile kendini gösterirken, sosyal hayatında ise çizgisinden asla ödün vermeyen, casual kombinleri ile dikkatleri çeken, günün hangi anında olursa olsun her daim fark edilen Altınyıldız Classics erkeği, Sonbahar-Kış 2017-18 Koleksiyonu ile yine başrolde!

Modern Erkeğin Markası Altınyıldız Classics’den Zamansız Bir Koleksiyon

Altınyıldız Classics Sonbahar-Kış 2017-18 Koleksiyonu, modadaki hızlı değişime gönderme yaparak; akıllarda ve anılarda kalan film tadında bir koleksiyon sunuyor. Akıllı kumaş teknolojileri ile erkeklerin hayatında önemli bir yere sahip olan markanın kalıpları da pek çok farklı vücut tipine adete özel dikim tadında uyum sağlıyor. Hayatın içinde, stil sahibi ve iyi giyinmeye önem veren erkeklere özel bir koleksiyon sunan Altınyıldız Classics koleksiyonu 4 line’dan oluşuyor.

Güveni ve sadakati temsil eden lacivertten maviye uzanan renk paletinde ürünleri barındıran “action” ve asilliğin sembolü kahve tonlarını yeşilin ağır ama zarif duruşu ile birleştiren “history” bu koleksiyonda mavi ve yeşilin yoğun kullanıldığı linelar olarak öne çıkıyor. Bordo ve lacivert tonlarının yer aldığı “animation” ve çabasız şıklığın vazgeçilmez rengi siyah ve fümenin yoğunlukla kullanıldığı “biography” line’ları, sonbahar-kış sezonunda erkeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri barındırıyor.

Gücünü renklerden alan koleksiyonda maviden laciverte uzanan renk paleti; takım, ceket ve trikolarda karşımıza çıkıyor. Koleksiyona sıcaklık katan kahve ve tonları ise dış giyim ve trikolarda kendini gösteriyor. Gömlekler ise oldukça geniş bir renk skalası ile her ihtiyaca cevap veriyor. İsmini, denizciliğin İtalya’daki başkenti Cenova’dan almasına rağmen, Amerika’dan Dünya’ya yayılan ve bir tutkuya dönüşen denim ise; her zaman, her yerde, her yaşta giyilen, insana en yakışan mavi olmaya devam ediyor.